Děkujeme našim VIP partnerům za podporu

Hořehledy logo 2
Horydoly logo 2
19. jamka logo 2
Golfový bag na vozík je velmi užitečným doplňkem pro hráče, kteří se po hřišti pohybují raději na vozíku. Jednou z nejlepších možností v této kategorii jsou bagy od značky TaylorMade, která je známá svou vysokou kvalitou a inovativními řešeními.

Golfový bag – který bude na golfovém hřišti nejlepší?

Golfový bag je jednou ze základních součástí vybavení každého hráče golfu. Při hraní golfu se prostě musíme zásobit bagem na golfové hole. Jak jinak si vzít 14 holí na několikakilometrovou procházku po golfovém hřišti? Potřeba pořídit si bag je zřejmá. Jaký byste si tedy měli vybrat? Na výběr jsou nejrůznější druhy: bagy s nožičkami, trolley bagy, hybridní bagy, voděodolné bagy, turnajové bagy, a navíc spousta značek – Callaway, Titleist, TaylorMade, Motocaddy, Mizuno a tak dále. Je z čeho vybírat. Pojďme se tedy na jednotlivé golfové bagy podívat blíže.

Cartbagy a standbagy – nejoblíbenější modely

Téměř každá golfová značka, nebo alespoň většina z nich, má v nabídce golfové bagy. Podívejme se na několik z nich, počínaje produktem, který kombinuje vlastnosti cartbagu a standbagu, hybridním golfovým bagem. Příkladem tohoto typu bagu je Callaway Fairway 14 Stand Bag Hybrid. Hybridní technologie (speciálně tvarované nohy a možnost odepnout popruh) znamená, že tento bag lze nosit jak na zádech, tak vozit s golfovým vozíkem – jde o univerzální řešení. Směrem k typickým cartbagům máme mimo jiné Callaway Chev 14+ Cartbag – velmi prostorný bag s patnácti přihrádkami na hole, deštník a samostatnou na putter, stejně jako množstvím kapes na různé golfové příslušenství. Dalším velmi oblíbeným bagem je Longridge Executive 14-Driver, rovněž obrovský 14komorový bag s moderním designem. Další – Mizuno BR-D4 Cart Bag, Wilson Staff EXO Cart Bag, Titleist Premium Midsize Staff Cart Bag, TaylorMade Deluxe Cart Bag a Motocaddy Pro-Series Golf Bag – všechny s velmi podobnými specifikacemi jako konkurence, prostorné, většinou se 14komorovou horní částí, samostatnou přihrádkou na putter, celou řadou kapes určených pro různé příslušenství a s pohodlným uchycením na vozík.

Golfový bag Titleist Tour cartbag

Stejné značky nabízejí také menší a příručnější bagy s nožičkami, tzv. standbagy, které jsou výhodnější, když si s sebou neberete celou sadu golfových holí nebo se chystáte na driving range a nepotřebujete vozík, protože neplánujete chodit po hřišti. Vše záleží na individuálních potřebách. Golfisté, kteří se s vybavením setkávají již delší dobu, jsou často věrní jedné značce a pak je výběr rozhodně jednodušší. Golfových bagů je celá řada značek od špičkových výrobců golfového vybavení.

Tour Staff Bags – turnajové golfové bagy

Staff Bagy neboli turnajové golfové bagy se vyznačují maximální kapacitou a nejvyšší kvalitou zpracování. Tyto výrobky jsou obvykle dražší, luxusní, krásně zpracované a poutavé. Lze je také přizpůsobit individuálnímu vkusu. Kromě již zmíněných golfových značek najdete mezi Staff Bagy například Cobra King F9 Tour Staff Bag nebo úžasný Honma Tour World Staff Bag, který v ceně bagu zahrnuje právě možnost personalizace – možnost libovolného gravírování. Skvělý je také Callaway Tour Staff Cart Bag Epic Flash nebo Mizuno Tour Staff Bag. Tyto turnajové bagy jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a povrchově upraveny měkkým velurem.

Bag Tour Staff je jedním z nejprestižnějších a nejfunkčnějších doplňků pro golfisty. Je skutečným symbolem profesionality a luxusu na golfovém hřišti. Tento bag často používají profesionální golfisté i nadšenci, kteří si chtějí při hře udržet vysoký standard a styl.

Golfový obchod Golfchampion.cz nabízí celou řadu turnajových bagů.

Vodotěsné golfové bagy

Mezi nejoblíbenější vodotěsné golfové bagy patří Callaway Hyper Dry Stand Bag (nebo stejný model ve verzi Cart Bag), Mizuno BR-DRI Waterproof Stand Bag nebo Cart Bag, Motocaddy Dry-Series, Motocaddy HydroFlex, TaylorMade FlexTech WP Stand Bag, TaylorMade Strom Dry Waterproof Cart Bag, Titleist StaDry Cart Bag (také ve verzi Premium) a Wilson Staff Dry Tech II Stand Bag a Cart Bag.

Dokonalý golfový bag pro spolehlivost, funkčnost a styl na golfovém hřišti. Tento bag je navržen pro pohodlí a ochranu vašeho golfového vybavení bez ohledu na povětrnostní podmínky.
Celá řada skvělých produktů od nejlepších golfových značek, které jsou navrženy tak, aby naše golfové vybavení a příslušenství zůstalo v bezpečí, pohromadě a organizované i v dešti, lijáku nebo bouřlivém odpoledni. Nikdy si nemůžete být zcela jisti, jak se počasí během několika hodin na golfovém hřišti změní. Na výběr je spousta designů a barev a nepromokavé golfové bagy jsou samozřejmě k dispozici ve verzích cartbag a standbag. Z hlediska funkčnosti se nijak neliší od běžných

Reklama

Líbil se Vám článek?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PřihlaSte se k odběru našeho newsletteru