Děkujeme našim VIP partnerům za podporu

Hořehledy logo 2
Horydoly logo 2
19. jamka logo 2
Nákup golfového vozíku může být klíčovým krokem pro každého golfistu, který chce zvýšit komfort a pohodlí při hře.

Golfový vozík – na co si dát pozor při nákupu?

Na začátku vašeho dobrodružství se golfový vozík může zdát jako zbytečný nákup.
Často si však trénink a nachoděné kilometry na golfovém hřišti opravdu vybírají svou daň a dříve či později o koupi takového vybavení uvažujeme. Na co bychom si měli dát pozor, aby golfový vozík splnil naše očekávání?

Manuální nebo automatická? Největší dilema golfisty

První věc, na kterou je třeba se zaměřit, je typ golfového vozíku. Existují dva základní typy vozíků: ruční vozíky a elektrické vozíky.

Z široké nabídky golfových vozíků v obchodě Golfchampion se nám může zatočit hlava. Při prvním důležitém rozhodování se proto vyplatí výběr trochu zúžit. Automatický nebo manuální vozík? Který se pro nás ukáže jako lepší?
Manuální vozík je první přirozenou volbou pro každého začínajícího golfistu, který chce zvýšit komfort a pohodlí své hry, aniž by musel neustále cestovat s golfovým bagem na zádech. Je to skvělá investice do začátku a díky své jednoduché konstrukci se osvědčí i při hře na menších golfových hřištích. Jakmile však naše ambice dosáhnou největších hřišť, může se cestování několik kilometrů s ručním vozíkem ukázat jako problematické. V této situaci se může ukázat jako nejlepší řešení golfový vozík  vybavený dobíjecí baterií. Přídavné dálkové ovládání, které vozík navádí, ještě více usnadní formální přepravu 14 holí k další jamce.

Záleží na ceně?

Golf je sport, který zpočátku vyžaduje určité investice do vybavení a příslušenství. Přestože golfové vozíky nepatří do kategorie vybavení nezbytného od první hry, časem budeme závidět všem soupeřům, kteří si užívají chůzi bez balastu golfového bagu.

V úvahu je třeba vzít také rozpočet. Golfové vozíky jsou k dispozici v různých cenových relacích, takže se vyplatí provést průzkum.
Ruční golfové vozíky jsou cenově dostupné již od 200 PLN. Jak je tedy vidět, nejedná se o velkou investici. Pokud se však v pozdější fázi rozhodneme pro nákup bateriového golfového vozíku nebo vozíku se spalovacím motorem, musíme počítat s výdaji od 2 tisíc zlotých výše. Pokud však bude náš trénink pravidelný, rychle zjistíme, že se jedná o vynikající investici.
Golfchampion

Reklama

Líbil se Vám článek?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PřihlaSte se k odběru našeho newsletteru