Foto: Pixabay

Zima je ideální čas pro speciální golfové zájezdy. A nemusí stát majlant

PRAHA Dovolená spojená s milovaným sportem je ve světě stále populárnější. Není proto divu, že ani individuální pobyty s golfem už nemusí být cenově nedostupné.

Pokud už vás přestalo bavit hraní na českých golfových hřištích nebo byste rádi v zimě vyšli z golfového umění, je řešením zaplatit si golfový zájezd. Ten umí nejen kombinovat moře a krásné podnebí s milovaným golfem, ale i nabídnout zábavu „na míru“. A to i v době, kdy naši zem pokrývá většinou několik centimetrů sněhu a hraní golfu se tu stává nekomfortním či přímo nemožným.

Golfové zájezdy na míru jsou dostupné

Co se týká dostupnosti zájezdů na míru, je to pochopitelně velice individuální a vlastně se to ani moc neliší od shánění klasické dovolené. Podle požadovaných kritérií si vybereme zájezd dle vlastních možností, který se může směle pohybovat ve škále od několika tisíc až po statisíce korun S golfovými zájezdy je to tedy stejné jako s golfem samotným ‒ ačkoliv jsou neustále označovány za výhradní záležitost bohatých lidí, už dávno to není pravidlem.
Pokud vám bude stačit ke spokojenosti jen nějaká zajímavá destinace a možnost hrát golf, může vás to vyjít u domácí cestovní kanceláře na dvacet tisíc korun. Když si ale usmyslíte něco navíc a budete požadovat individuální zábavu, včetně třeba zajištění veškerých transferů při pobytu, zaplatíte mnohonásobně víc.

Vyplňte dotazník a zítra hrajte v Egyptě

Specializované cestovní kanceláře mají většinou online dotazníky, kde v detailních otázkách popíšete vaše přání a po vyplnění e-mailu dostanete kalkulaci vámi zvoleného zájezdu. Pak jen stačí sbalit potřebné vybavení a vyrazit. Problémem není ani, když společnosti, která zájezd organizuje, napíšete, že chcete zajistit po celou dobu pobytu v destinaci mobilitu a veškeré transfery.

Nejoblíbenější destinace pro golfové zájezdy jsou již po několik let Španělsko, Portugalsko, Turecko, Egypt, Azorské ostrovy a Spojené arabské emiráty. Zahrát si golf ale můžete i v Nizozemských Antilách nebo třeba na Mayské riviéře. Každá cestovní kancelář, která dokáže nabídnout svým klientům specializovaný a individuální program, ochotně popíše, jaká hřiště jsou v dané lokalitě dostupná. Mezi ta nejoblíbenější se řadí Al Hamra Golf Club ve Spojených arabských emirátech či Tower Links Golf Club v emirátu Rás al-Chajma. Oblíbený golfový rezort nabízí i egyptské letovisko El Gouna u Hurghady nebo hřiště Club de Golf Santo da Serra na Madeiře. Stačí si opravdu vybrat!

Reklama

Líbil se Vám článek?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn

2 komentáře

 1. Dobrý den,
  omlouvám se, ale píšete tady úplný nesmysly.
  Mohu se zeptat odkud jste cerpal tyto informace?
  Na Al Hamru a do Egypta fakt ne 🙂
  Nebo to je zadani od nejake cestovky?
  Dekuji a hezkou sobotu preju

  1. Děkujeme za Vaši poznámku – škoda, že jste nenapsal, proč zmíněné destinace ne. Užitečně byste tak doplnil informace. “Zadání” od cestovek nemáme, a pokud by šlo o placenou propagaci, samozřejmě bychom ji tak označili 🙂 S úctou – Zdeněk Fekar, vydavatel

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PřihlaSte se k odběru našeho newsletteru