Děkujeme našim VIP partnerům za podporu

Foto: Pixabay

Golf v mobilu? Výborná zábava, ale jen tak hru nezlepší

PRAHA Golf Play, Golf Mobile, Golf Clash nebo MiniGolf Match up. To je jen opravdu malá ukázka toho, jak můžete nejen zdokonalit svou skutečnou hru na hřišti, ale také se pobavit.

Pomůcky a hry ke zdokonalení golfu a zábavy jsou opravdu dnes neuvěřitelné. Kromě toho, že můžete trénovat puttování po snídani na toaletě (viz sada „Golf na WC“ za 160 korun), lze se i pobavit nejednou hrou v mobilu. Jak Android tak i iOS nabízejí opravdu dost aplikací. Pravdou je, že za některé hry kvůli tomu, abyste se dostali do lepších hřišť, výběru vybavení, ale i spoluhráčů, musíte nemálo zaplatit. O tom, že poplatky často nejsou malé, svědčí i recence novinářů na jejich výši.

Tiger Woods ve hře o golfu

Mezi „klasikami“ v herním průmyslu, zaměřenými na golf, je aplikace Tiger Woods PGA Tour od vývojářů společnosti EA. Ta stojí i za novinkami World Golf Tour a King of the Course Golf. Majitelé mobilů s kapacitou paměti minimálně 150 megabyte (MB) a silným připojením k internetu v ní mají možnost vybrat si ze světových hřišť, jako je St. Andrews, TPC Sawgrass či Pinehurst. Server GolfSupport.com ke hrám o golfu uvedl, že zahrát si golfovou hru v pátek v noci je sice „cool“, ale opravdové zlepšení hry přijde až po tréninku na drivingu.

Samotní vývojáři her, ale i uživatelé ve čtenářských fórech a odezvách říkají to, co jistě nejeden golfista zná z vlastního života. Totiž, že nejde pouze o to dostat golfový míček do jamky na hřišti za pomoci golfové hole a použít k tomu co možná nejmenší množství úderů. Server Mobilmania.cz doslova říká: (U golfových her)… Ve skutečnosti to však není vůbec jednoduché a platí to jak o reálné hře, tak o verzi Golf Pro Contest 2 pro mobilní telefony s podporou Javy. To podepisuju a dodávám: Máchat golfovou holí jen tak není ono.

Jaké golfové hry byste v roce 2020 neměli vynechat?

  • WGT Golf Game
  • Super Stickman Golf 3
  • Flick Golf Extreme – Best of all Flicking Golf Games
  • Golf Battle – Best of Putting Golf Games
  • Golf Clash – The Best of Golf Games
  • Mini Golf 3D City Stars Arcade

Na Google Play si hry můžete stáhnout rovnou do mobilu.
Zdroj pořadí: Google

Reklama

Líbil se Vám článek?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PřihlaSte se k odběru našeho newsletteru