Tipy & triky
Zdeněk Fekar

Přehledně: která golfová hřiště máte nejradši

Velký bratr Google nabízí spoustu více či méně užitečných dat. Stejně jako na něm můžete najít recenze oblíbených restaurací, kulturních podniků nebo turistických cílů, najdete tu i hodnocení golfových hřišť. Dali jsme si práci a aktuální stav vyhodnotili ‒ dozvíte se tak, které hřiště v Česku je nejlepší.

Přečíst článek »
Lukáš Vincent

Jak si vybrat golfového trenéra

Internet je plný příběhů hráčů s fantastickým hendikepem, kteří tvrdí, že trenéra nikdy nepotřebovali a že jsou samouci. „Sebevzdělávání“ je možné, ale bez odborného vedení si během chvíle můžete zaneřádit hru spoustou špatných návyků. Přinášíme několik rad, jak si správného průvodce golfem vybrat.

Přečíst článek »
Lukáš Vincent

Chcete zlepšit svou hru? Nehrajte jen golf…

Doplňkových sportů často doporučovaných řadou trenérů i oficiálních golfových webů je překvapivě velké množství. HrejGolf.cz vám přináší několik návrhů, za jakým sportem vyrazit, když si chcete na jednu stranu odpočinout od bagu a holí a na stranu druhou stále zlepšovat svou hru.

Přečíst článek »
Ondřej Palička

Dobrouč: fyzicky a technicky těžké hřiště, které prověří každého golfistu

Necelý měsíc je otevřené nové golfové hřiště v Dolní Dobrouči, které leží zhruba v polovině cesty mezi Hradcem Králové a Olomoucí. Jeho mottem je „báječné hřiště v srdci přírody“ a musím opravdu uznat, že hřiště do přírody zapadlo náramně, píše Ondřej Palička, který se vydal novou osmnáctijamkovku zkusit. Přečtěte si jeho recenzi.

Přečíst článek »