Tipy & triky
Lukáš Vincent

Jak si vybrat golfového trenéra

Internet je plný příběhů hráčů s fantastickým hendikepem, kteří tvrdí, že trenéra nikdy nepotřebovali a že jsou samouci. „Sebevzdělávání“ je možné, ale bez odborného vedení si během chvíle můžete zaneřádit hru spoustou špatných návyků. Přinášíme několik rad, jak si správného průvodce golfem vybrat.

Přečíst článek »
Lukáš Vincent

Chcete zlepšit svou hru? Nehrajte jen golf…

Doplňkových sportů často doporučovaných řadou trenérů i oficiálních golfových webů je překvapivě velké množství. HrejGolf.cz vám přináší několik návrhů, za jakým sportem vyrazit, když si chcete na jednu stranu odpočinout od bagu a holí a na stranu druhou stále zlepšovat svou hru.

Přečíst článek »
Ondřej Palička

Dobrouč: fyzicky a technicky těžké hřiště, které prověří každého golfistu

Necelý měsíc je otevřené nové golfové hřiště v Dolní Dobrouči, které leží zhruba v polovině cesty mezi Hradcem Králové a Olomoucí. Jeho mottem je „báječné hřiště v srdci přírody“ a musím opravdu uznat, že hřiště do přírody zapadlo náramně, píše Ondřej Palička, který se vydal novou osmnáctijamkovku zkusit. Přečtěte si jeho recenzi.

Přečíst článek »
Zdeněk Fekar

Tři tipy, co s golfovými dětmi o prázdninách

Golf vás i vaše děti baví, ale přesto si chcete užít „svoje“ prázdniny, ale nechcete, aby potomci během léta ztratili hráčské dovednosti? Nebo naopak chcete využít toho, že nechodí do školy, aby se na greenu něco naučili? Západní Čechy jsou v tom případě ideální cíl!

Přečíst článek »
Lukáš Vincent

Jak si zahrát golf nízkonákladově

Je to asi nejsilnější pověra, která je s ním spojená a která ničí pověst této hry. A totiž, že golf je hra jen pro milionáře. Že vaše bankovní konto musí být zvyklé hostit za úvodní číslovkou několik (minimálně šest) nul, abyste si mohli vyjít na hřiště a zahrát si. Nechceme sice tvrdit, že se v případě golfu jedná přímo o zábavu proletariátu, ale i tento sport si lze zahrát levně.

Přečíst článek »