Děkujeme našim VIP partnerům za podporu

Hořehledy logo 2
Horydoly logo 2
19. jamka logo 2
Foto: Mall.cz

Máte rádi golf? Odreagujete se při něm a na chvíli vypnete? Ne vždy se vám ale chce jít na hřiště nebo platit drahý golfový simulátor? Trénujte odpaly na iPadu kdekoliv a kdykoliv s těmi nejlepšími herními golfovými simulátory.

Mobil, tablet, počítač. Všechny tyto technické vychytávky nám dnes dovolují se v různých oblastech zdokonalovat na cestách i z pohodlí domova. Ani golf není výjimkou. I když pocit opravdového golfového hřiště s pořádným odpalištěm, členitým terénem a 18 jamkami nic nenahradí, ne vždy je možnost si takovýto zážitek dopřát. Trénovat ale můžete i s herními simulátory na iPad. Které jsou ty nejlepší?

The Golf Tracer

Aplikace The Golf Tracer vám umožní sledovat své odpaly. Řekne vám o nich různé informace, jako je síla, rychlost, směr a další, které vám pomohou se zlepšovat. Velmi výhodná je tak při retrospektivě a posuzování svých odpalů. Nejedná se sice přímo o hru či simulátor, ale skvělého pomocníka při opravdové hře. Stačí své odpaly nahrát na video a aplikace už vše vyhodnotí. Zpětně se pak můžete podívat na to, kde děláte chyby a v čem byste se měli zlepšit.

Golf King – World Tour

Tahle hra je perfektní pro více hráčů a dovoluje vám hrát najednou v reálném čase. Nestíháte jít s kamarády na hřiště? Zahrajte si online. Vytvořte si svůj charakter, vyhrávejte turnaje, získávejte trofeje. Realistické 3D golfové kurzy jsou skvělým pomocníkem a hřiště působí tak, že se budete cítit, jako kdybyste tam opravdu byli.

Pro Feel Golf

Hru Pro Feel Golf si hned zamilujete. Realistické prostředí a komplexní hra vás vtáhnou okamžitě do děje. Úžasná grafika, hodně hřišť na výběr, dokonce zde svou roli hraje také vítr či strategie, kterou zvolíte. Jednoduše, vše je jako ve skutečnosti. Hru ovládáte jedním prstem a dvěma snadnými pohyby. Rovněž je tu možnost hrát s více hráči, takže do hry můžete snadno přivzat kamarády nebo rodinu.

Připojte si golfový simulátor na svůj tablet

Přemýšlíte nad pořízením plnohodnotného golfového simulátoru? Jeden z nejoblíbenějších je Skytrack Launch Monitor. Využijete ho doma i venku a velmi jednoduše ho napojíte na svůj tablet. Okamžitě tak získáte data o svém odpalu, letu i dopadu míčku. Odpaliště je velmi realistické a hned vidíte na obrazovce informace o rychlosti, rotaci, směru či rozptylu. Navíc vám simulátor poskytne možnost různých výzev, ať už s přáteli nebo online hráči. Nabídne i tréninkový plán, díky kterému své odpaly zdokonalíte na nejvyšší možnou úroveň. Už žádné vymlouvání na špatné počasí, s herním simulátorem hrajete každý den, ať svítí slunce nebo prší.

Reklama

Líbil se Vám článek?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PřihlaSte se k odběru našeho newsletteru