Děkujeme našim VIP partnerům za podporu

Hořehledy logo 2
Horydoly logo 2
19. jamka logo 2

Jaký dárek pro golfistu vybrat? Co je teď v módě?

Golf je prestižní koníček, který vyžaduje stejně stylové prostředí. Jde především o herní vybavení, tedy hole a míčky, ale i více či méně potřebné doplňky. Golfista musí vynaložit spoustu peněz na nákup různých doplňků, takže dobře vybraný dárek má pro něj velkou hodnotu. Takže, co koupit golfovému nadšenci, abyste mu udělali radost? Existuje mnoho zajímavých nápadů, které lze realizovat pomocí několika kliknutí. V mnoha internetových obchodech najdete profesionální dárky pro každého golfistu.

Jaký dárek pro golfistu vybrat? Co je teď v módě?

Rozhodněte se pro elegantní gadgety

Klasika je vždy v módě. Samozřejmě ta s moderním nádechem. Jedním z atraktivních návrhů pro takový golfový dárek je nákup elegantních sošek nebo figurek. Může to být postava golfisty během hry nebo stylové hodinky s obrazem koně nebo jinou figurkou. Na takových dárcích stojí za to vyrobit gravírování ruční nebo laserovou techniku.

Povinný štítek je také atraktivním způsobem, jak ozdobit jakoukoli sošku. Gravírované iniciály nebo několik teplých slov činí dárek ještě atraktivnější.

Módní a nestandardní vitráže na stěnu

Dalším nápadem na neobvyklý dárek pro golfistu je vitráž na stěnu. Je to velmi atraktivní věc, která zajímavě ozdobí byt. Stane se důležitým prvkem interiéru, který kombinuje klasické kouzlo dřeva a staré golfové suvenýry do jednoho celku. Může to být například sada složená z fotografií, fragmentů golfových holí, sošek nebo emblémů. Vitráž, visící na stěně na viditelném místě. bude zajímavé definovat interiér a přidá mu sentimentální atmosféru.

Několik stylových gadgetů pro psací stůl golfisty

Pací stůl je výjimečné místo. Pokud má velkou, elegantní desku, tím více stojí za to vystavit na ní atraktivní gadgety. Mezi tyto typy dárků patří luxusní podložky pod propisky (např. zdobené golfovými míčky), mosazné těžítko nebo elegantní organizátor na kancelářské potřeby. Každý z těchto dárků je zdoben prvky souvisejícími s golfem. Atraktivním dárkem bude také poznámkový blok v kožené vazbě a pero nebo propiska s gravírováním.

Kromě uvedených dárků existuje mnoho dalších zajímavých nápadů na dárek pro golfistu. Jsou to například kožené klíčenky, dekorace balení na víno, stojan na knihy nebo fotorámeček. Jedná se o malé dárky, ale elegantně zdobené s důrazem na nejmenší detaily.

Reklama

Líbil se Vám článek?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PřihlaSte se k odběru našeho newsletteru