Děkujeme našim VIP partnerům za podporu

Hořehledy logo 2
Horydoly logo 2
19. jamka logo 2
Nový golfový obchod na českém trhu – Golfchampion.cz. Široká nabídka golfového vybavení a příslušenství.
Nový golfový obchod na českém trhu – Golfchampion.cz. Široká nabídka golfového vybavení a příslušenství.

Nový golfový obchod na českém trhu – Golfchampion.cz. Široká nabídka golfového vybavení a příslušenství.

Golf je neustále se rozvíjející sportovní disciplínou, která získává další a další fanoušky. Golfové obchody nabízejí plný sortiment produktů pro profesionální i amatérský golf. Díky zaužívané etiketě a pravidlům se jedná o výjimečnou hru, přičemž hráči nemusejí při hledání vysněného vybavení ani odcházet z domu. Nový golfový obchod – Golfchampion – je základem golfové elegance.

Golfchampion – nový golfový obchod na českém trhu

Golfchampion, je nový golfový obchod na českém trhu s dlouholetými mezinárodními zkušenostmi v golfovém průmyslu. Nabídka obchodu je založena na velmi dobré znalosti golfového vybavení a na poradenství při jeho výběru a optimalizaci, což nadchne jak začátečníky, tak i pokročilé hráče. V obchodě upoutá nabídka top značek golfových holí (rovněž v setech), bagů, vozíků, míčků a další výbavy takových značek, jako jsou: TaylorMade, Callaway, Mizuno Golf, Titleist, Ping, Wilson Staff. Hráči určitě ocení skutečnost, že na jednom místě mohou bez problémů zkompletovat celý golfový set, včetně obuvi a oblečení.

Charakteristickým znakem obchodu je profesionální zákaznický servis spočívající v pomoci při výběru vhodného vybavení nebo při nákupu. Díky výběru vybavení na míru každého uživatele se zvýší jak kvalita hry, tak i dosahované výsledky. Pokud začátečníci mohou nevěnovat pozornost vysoce kvalitním rukavicím a obuvi, ocení je osoby se zkušenostmi, které vědí, co konkrétně se promítá do výsledků hry.

Golfový obchod – jaké produkty v něm můžeme najít?

Profesionální golfový obchod a na zákazníky orientovaná obsluha jsou základem úspěšného nákupu. Golfchampion nabízí kompletní sortiment golfového vybavení a příslušenství. Mezi nimi může najít mimo jiné profesionální golfové hole, včetně setů golfových holí spolu s bagem. Některé sety obsahují rovněž příslušenství, jako je golfový vozík, deštník a jiné. První skupinu tvoří drivery, tedy základní a nejdelší (a nejlehčí) hole sloužící k odpálení golfového míčku na co pokud možno nejdelší vzdálenost, aby hráč dosáhl co nejlepší podmínky pro další ránu. Kromě toho samozřejmě hole „železa“, tedy irony, puttery a hole typu wedge.

Mezi základní vybavení řadíme rovněž bagy. V obchodě Golfchampion nabízíme jak bagy na vozík (cart bags), tak i bag se stojánkem (stand bags) k ručnímu přenášení na golfovém hřišti. Pro nadšence vysoce kvalitních stylových doplňků je určena nabídka luxusních turnajových bagů, které jsou vyrobeny s maximálním důrazem na detaily. Mnohem příjemněji se hraje s kompletní výbavou, proto si v obchodě můžete vybrat i golfové míčky, vozíky a oblečení. Bezpečný a pohodlný pohyb po golfovém hřišti umožňují pohodlné boty z bílé kůže s podrážkou s hroty, která zajišťuje stabilitu a přilnavost při švihu.

Profesionální golfový obchod – jaké golfové značky nabízí?

Top golfové značky nabízejí vybavení nejlepší kvality. Není tedy překvapením, že si je nejčastěji vybírají hráči a doporučují profesionálové. Na Golfchampion si můžete vybírat z takových značek, jako jsou:

 • Bushnell – nepochybně nejlepší golfové laserové dálkoměry, kterým důvěřuje a které používá více než 99 % hráčů PGA Tour. Bushnell Golf posouvá hru na vyšší úroveň díky pokročilému dálkoměru, technologii vyhledávání pinů a sklonu.
 • Callaway – výrobce profesionálního golfové vybavení. Nejlepší výběr pro hráče, kteří chtějí dosahovat dobré výsledky.
 • Clickgear nabízí golfové vozíky, o nichž říká „Samozřejmě, že je to jen golfový vozík, ale pokud něco děláte, domníváme se, že byste to měli dělat dobře.“ Zaměřuje na kvalitu komponentů a materiálů, aby vozíky měly velkou výdrž a sloužily skutečně dlouho.
 • Footjoy – výrobce golfové obuvi. Spojení zručnosti, technologie, stylu a pohodlí. Zdálo by se nemožné, přesto je to dosažitelné, ale dokážou to jen ti nejlepší! Není překvapením, že historie této značky sahá do roku 1857.
 • Honma – synonym japonské dokonalosti. Značka exkluzivního golfového vybavení, z něhož doporučujeme zvláště bagy a sety golfových míčků.
 • JuCad – spolu s nabídkou profesionálních a spolehlivých golfových vozíků.
 • Mizuno – stylové příslušenství a golfové hole, jejichž výroba je založena na know-how a zkušenostech výrobce.
 • MKids – řešení pro nejmladší z řady určené speciálně pro juniory.
 • Ping – americká firma vyrábějící sportovní vybavení se zaměřením na golfové hole a bagy. První značka nabízející hole na míru, průkopník ve výrobě vysoce kvalitních golfových holí.
 • TaylorMade – výrobce, který pro každou fázi získávání golfových dovedností a tréninku nabízí vybavení zvyšující potenciál golfisty. Jedna z předních značek golfových produktů na světě.
 • Titleist – když golfové míčky, to od Titleist. Jednotné, se stabilní vysokou kvalitou a spolehlivé.

Kromě výše uvedených nabízí golfový obchod Championship i produkty populárních sportovních značek (Adidas, Puma a dalších) a výrobců oceňovaných na celém světě.

Golfový obchod Golfchampion – objevte svůj ideální golfový bag.

Výběr golfového bagu nepatří, i když se to nezdá, mezi nejtěžší. Velká většina golfistů má určitý styl hry a pohybu po golfovém hřišti. Proto lze poměrně snadno určit, jaký bag bude nejpohodlnější a splňující všechny očekávání související s hrou. Golfový bag musí chránit golfovou výbavu, jeho používání musí být jednoduché, musí umožňovat bezproblémový pohyb po hřišti, a co je nejdůležitější, musí se do něj vlézt celá výbava golfisty.

Cart bags určené pro přepravu na vozících jsou prostorné, mají řadu přihrádek, včetně přihrádky na cennější předměty, a jednu plochou stranu pro připevnění na vozík. Nejpohodlnější jsou bagy s úchyty pro zvedání a umísťování na vozík, s přihrádkami na golfové míčky, omezený počet holí, příslušenství a deštník. Za zmínku stojí, že jsou těžší než bagy se stojánky (stand bags). Výhodou bagů se stojánky je možnost jejich stabilního postavení během hry díky výsuvným nohám.

Bag patří mezi to golfové vybavení, které se zřídka mění, a proto je třeba nákup dobře promyslet, vyzkoušet různé možnosti a zohlednit velikost golfového hřiště, osobní preference a potřeby. Profesionální golfový obchod vám určitě při jeho nákupu pomůže.

Golfchampion – široká nabídka golfových holí a vozíků pro přepravu golfových bagů.

Je při golfu něco důležitější než golfová hůl? Profesionální golfisté určitě mohou uvést řada rozdílů, bez nichž hra nebude vydařená. To nic nemění na tom, že golfové hole patří do základního vybavení golfisty. Potíže mohou být při výběru vhodného setu holí. Zkušení golfisté znají své potřeby a podmínky, začátečníci musejí spoléhat na pomoc profesionálních poradců. Nejlepší je nechat si poradit od jiného zkušeného golfisty. Golfová hůl pomáhá dosáhnout požadovanou vzdálenost a přesnost dopadu míčku, a proto jsou důležité její individuální vlastnosti. Golfový obchod Golfchampion nabízí dámské a pánské sety, ale při výběru nesmíte zapomínat, že jednotlivé parametry vymezují určení hole. Golfové hole rozdělujeme na:

 1. Železa
 2. Drivery
 3. Hybridy
 4. Dřeva
 5. Wedge
 6. Puttery

Kromě jednotlivých holí nabízíme i kompletní golfové sety.

Golfové vozíky jsou navrženy speciálně pro hráče oceňující pohodlí při této výjimečné sportovní disciplíně. Vozík usnadňuje překonávání velkých vzdáleností na golfových hřištích a oceníte ho při déletrvající hře. Bez zbytečné námahy snadno přepravíte celé golfové vybavení. Uvést můžeme vozíky top značek, jako jsou JuCad a JuStar, které nabízíme na Golfchampion, a z nich tří- a čtyřkolové golfové vozíky. Díky použitým materiálům se nabízené modely vyznačují malou hmotností, výbornou manévrovací schopností, spolehlivostí a vysokou odolností vůči povětrnostním podmínkám.

Nezávisle na tom, zda s golfem teprve začínáte, nebo zda hledáte vybavení s lepšími parametry, stane se golfový obchod nepostradatelnou součástí vaší golfové vášně.

Jak začít s přípravou na golf a kolik stojí startovací sada?

První tři kroky jak začít s golfem – protože každý šampion byl kdysi dítětem!

Golfový dárek, nebo co je nejlepší volbou pro nadcházející Vánoce?

Golfové tréninkové sítě – čím jsou a které jsou nejlepší?

Rory McIlroy – historie světové golfové hvězdy

Aplikace a golfové technologické předměty – jak číst statistiky Arccos Caddie a Game Golf?

 

 

Reklama

Líbil se Vám článek?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PřihlaSte se k odběru našeho newsletteru