Děkujeme našim VIP partnerům za podporu

Hořehledy logo 2
Horydoly logo 2
19. jamka logo 2
Čím byste se měli řídit při výběru ideálního golfového vozíku, když je k dispozici tak široká škála možností?

Co je třeba zvážit při výběru golfového vozíku? 3 nejlepší tipy pro golfisty

Před nákupem golfového vozíku se vyplatí provést průzkum, resp. průzkum trhu. Musíme zvážit, jaká úroveň funkčnosti nám záleží, kolik máme golfového vybavení, kolik času trávíme na golfovém hřišti, a tedy jak sofistikovaný a technicky vyspělý golfový vozík potřebujeme. V první řadě máme na výběr mezi manuálními a elektrickými golfovými vozíky. Jakmile se rozhodneme pro typ vozíku, zbývá nám vybrat ten správný model pro nás v dané kategorii.

Zde jsou tři nejlepší tipy pro golfisty, kteří hledají dokonalého společníka na hřišti.

Golfový vozík – klíčové vlastnosti

Výběr golfových vozíků na trhu je velmi široký. Čím bychom se tedy měli při výběru řídit?
Především zmíněnou funkčností. S úrovní zkušeností a náročnosti hry golfu by měla jít ruku v ruce i zvyšující se technologická vyspělost golfového vybavení, které vlastníme. Přestože je golf považován za sport s gadgety, na začátku našeho dobrodružství s tímto sportem nepotřebujeme výrobky s vysokou složitostí a vyšší cenou.
Na začátku je důležité zdokonalování dovedností a vznikající vášeň. K tomu vám bohatě postačí nejjednodušší ruční golfový vozík. Na druhou stranu, když už máme s golfem zkušenosti a rozhodli jsme se pro elektrický golfový vozík, měli bychom věnovat pozornost jeho velikosti a kompatibilitě s golfovým bagem, který máme. Před nákupem se určitě vyplatí prozkoumat všechny parametry golfového vozíku. Mnohé z nich nabízejí rozsáhlé funkce, které zdaleka přesahují jejich základní účel. Je vysoce individuální záležitostí, co konkrétně od golfového vozíku očekáváme. Za zvážení stojí také velikost vozíku ve složeném stavu pro bezproblémové skladování nebo přepravu. Při výběru golfového vozíku tedy musíme zvážit typ (manuální nebo elektrický), dále základní parametry (velikost, hmotnost, stabilita, odolnost) a funkčnost, pod kterou se často skrývá řada dalších vymožeností.

Pochopení vašich individuálních potřeb a preferencí vám pomůže správně se rozhodnout a užít si pohodlné a produktivní hraní.

Golfchampion

Reklama

Líbil se Vám článek?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PřihlaSte se k odběru našeho newsletteru