Děkujeme našim VIP partnerům za podporu

Hořehledy logo 2
Horydoly logo 2
19. jamka logo 2
Golfový míček je jedním z klíčových prvků vybavení každého hráče golfu.

Golfový míček – koupit nový nebo použitý?

Golfové míčky jsou základním vybavením, bez kterého nemůžeme pomýšlet na rozvoj svých dovedností a zlepšení úderů.

Když stojíte před rozhodnutím, zda je lepší pořídit si nový míč, nebo sáhnout po použitém, je třeba zvážit několik faktorů.

A i když se zdá, že míčky nijak neovlivňují kvalitu naší hry, ve skutečnosti je tomu právě naopak. Vyplatí se na začátku vašeho golfového dobrodružství investovat do drahé sady zbrusu nových golfových míčků?

Nové nebo použité – které míče budou lepší?

Začátky golfové hry jsou pro každého čerstvého nadšence zpravidla spojeny s velkou investicí do vybavení. Základní typy golfových holí, speciální golfový bag, správné oblečení a obuv. Ačkoli se v obchodě Golfchampion můžeme setkat s mimořádně širokou nabídkou dostupnou v každé cenové relaci, stále se jedná o značnou zátěž pro náš rozpočet. Jsou tedy nové míčky pro začínajícího golfistu nutností?

Použité míče jsou často k dostání za nižší ceny, což může přilákat hráče s nižším rozpočtem nebo ty, kteří nechtějí za míče utrácet mnoho peněz.

Naštěstí ne. Když se snažíte naučit základy spojené s golfovou hrou, ještě jste si nevytvořili vlastní styl a snažíte se zvládnout techniku držení hole, nevyplatí se investovat do drahých golfových míčků. Je pravděpodobné, že se většina z nich ztratí a poškodí již během prvních tréninků. Není koupě nové sady při každém tréninku důvodem ke zklamání? Určitě je. Alternativou je naštěstí nákup použitých míčků, které sice byly již dříve použity, ale jsou mnohem levnější a kvalitou se od nových neliší. Jakmile se náš styl hry srovná a my jako golfisté si uvědomíme své schopnosti a oblasti, které je třeba zlepšit, můžeme poznat, že je čas na nákup nových špičkových míčků, které skutečně zlepší náš výkon.

Alternativa? Půjčování míčků na golfovém hřišti na driving range

Pro ty, kteří ještě nevědí, zda je golf sportem, který nám vyhovuje, máme dobrou zprávu. Naprostá většina oblíbených golfových hřišť v Polsku nabízí zapůjčení veškerého golfového vybavení. Ještě jste se nerozhodli pro nákup holí? Nemáte u sebe sadu golfových míčků? To není problém. Golfové míčky si můžeme za poplatek zapůjčit na driving range.

Konečná volba mezi novým a použitým golfovým míčkem závisí na vašich preferencích, dovednostech a rozpočtu.

Golfchampion

Reklama

Líbil se Vám článek?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PřihlaSte se k odběru našeho newsletteru