Děkujeme našim VIP partnerům za podporu

Hořehledy logo 2
Horydoly logo 2
19. jamka logo 2
Rozhodnutí mezi koupí nebo pronájmem golfového vozíku je individuální a závisí na preferencích, potřebách a okolnostech každého golfisty.

Golfové vozíky jsou skvělou podporou při golfové hře, zejména když se vzdálenost mezi jamkami počítá na stovky metrů.
Kdo z nás má sílu nést pokaždé bag se 14 holemi? Nelze však popřít, že pořízení vlastního golfového vozíku je investice, která není na prvním místě. Co tedy dělat – investovat, nebo si golfový vozík pronajmout?

Při rozhodování, zda použít golfový vozík, často vyvstává otázka, zda je lepší si ho koupit, nebo pronajmout.

Pronájem golfového vozíku na golfovém

Pronájem golfového vozíku je alternativou, která je vhodná pro hráče golfu, kteří hřiště navštěvují příležitostně. Samozřejmě je možné, že golf berete jako odpočinek od každodenních starostí a problémů, ale čas a jiné povinnosti poněkud omezují vaši možnost věnovat se tréninku pravidelně.
V takovém případě může být investice do vlastního golfového vozíku nerozumná, zvláště pokud hrajete na služebních cestách nebo misích, kde nemáte mnoho místa, abyste si s sebou vzali veškeré golfové vybavení. Pronájem golfového vozíku stojí několik desítek zlotých, což v případě zřídkavých návštěv hřiště není pro většinu z nás problém.

Často praktikující lékaři? Určitě bychom ocenili vlastní golfový vozík

Co však dělat, když trénink nabere na obrátkách, stejně jako naše golfové dovednosti, a pomalu se nám v hlavě rodí myšlenka na investici do profesionálního golfového vybavení? Golfové vozíky jsou bezpochyby vynikajícím řešením, které v sobě spojuje komfort a pohodlí při hře.
Jaké jsou náklady na golfový vozík? Nejjednodušší modely ručních vozíků stojí od 1 199 korun, což je jistě velmi atraktivní řešení pro všechny, kteří byli dosud zvyklí si vozík na hřišti půjčovat. Pokud však chcete investovat do osvědčeného zařízení, které vydrží roky, vyplatí se vsadit na bateriové vozíky, které váš těžký golfový bag dopraví k další jamce bez jakéhokoli vašeho zásahu. My se mezitím můžeme soustředit na to nejdůležitější – na strategii dalšího úderu.

Závěrem lze říci, že rozhodnutí mezi koupí a pronájmem golfového vozíku závisí na našich individuálních potřebách a okolnostech.

Golfchampion

Reklama

Líbil se Vám článek?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PřihlaSte se k odběru našeho newsletteru