Děkujeme našim VIP partnerům za podporu

Hořehledy logo 2
Horydoly logo 2
19. jamka logo 2
Taška je pro golfistu na hřišti nejdůležitějším předmětem - samozřejmě hned po holích. Přečtěte si článek a zjistěte, jak si pořídit dokonalý golfový bag.

Jednou z nejdůležitějších voleb, které golfisté musí učinit, je výběr golfového bagu.
Golfové bagy na hole a vybavení jsou nedílnou součástí golfové výbavy, produktem, který umožňuje vzít si toto vybavení s sebou na golfové hřiště. Nelze jednoznačně říci, že nejlepší volbou by byla koupě takového a takového golfového bagu, protože je to volba silně individuální a závisí na mnoha faktorech. Golfový bag by měl nabízet několik důležitých vlastností. Jmenovitě by měl být golfový bag především pohodlný – jeho konstrukce, v případě standbagu, by měla dobře sedět na našich zádech a být stabilní při položení na zem. Golfové bagy by měly být prostorné, funkční a mít promyšlený design, aby byly golfové hole i příslušenství snadno přístupné.

Zkontrolujte, zda má váš golfový bag pohodlné výztuhy nebo rukojeti, aby se snadno přenášel.

Golfový bag – základní parametry nejdůležitější pro hru

Golfový bag by měl být také lehký, nepromokavý a samozřejmě odolný, aby nám mohl dlouho sloužit bez ohledu na povětrnostní podmínky, které nás mohou na golfovém hřišti při hře potkat. Existuje tedy celá řada základních parametrů, které můžeme od golfových bagů očekávat. Výběr tohoto jednoho konkrétního modelu však probíhá postupně. Nejprve si musíme určit, o jaký typ bagu máme zájem. Základní rozdělení dělí golfové bagy na standbagy, neboli bagy s nožičkami, a cartbagy, neboli bagy na vozík. Mnoho značek nabízí také turnajové golfové bagy, neboli takzvané staffbagy. V prvním kroku bychom tedy měli určit, o jaký typ golfového bagu máme zájem. V dalším kroku si vybereme značku. Značky jako TaylorMade, Mizuno, Callaway, Titleist nebo Wilson’s Staff si zaslouží zvláštní pozornost, pokud jde o golfové bagy.

 

Výběrem správného golfového bagu si budete moci dopřát pohodlí a funkčnost při hře golfu.

Pokud jsme zkušení hráči, pravděpodobně již máme svou oblíbenou golfovou značku. Pokud naopak s golfovým dobrodružstvím teprve začínáme, stojí za to seznámit se s parametry různých bagů. Jakmile se rozhodneme pro značku, výběr se nám zúží na vybavení konkrétního výrobce a určitě najdeme ideální model pro nás.

Golfchampion

Reklama

Líbil se Vám článek?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PřihlaSte se k odběru našeho newsletteru