Děkujeme našim VIP partnerům za podporu

Hořehledy logo 2
Horydoly logo 2
19. jamka logo 2
Golfový set TaylorMade Stealth je jedním z oblíbených setů značky TaylorMade, která je uznávána jako jeden z předních světových výrobců golfového vybavení. Sada TaylorMade Stealth nabízí golfistům vynikající výkon, přesnost a styl.

Nejlepší golfové hole – nejlepší značky golfových holí na trhu

Prvním klíčovým prvkem před zahájením golfového dobrodružství je výběr golfového vybavení, včetně nejdůležitějšího výběru golfových holí. Na trhu je řada skvělých značek, které nabízejí špičkové golfové hole. Mizuno, Titleist, Callaway, Wilson Golf, Wilson Staff, TaylorMade, Scotty Cameron, Bettinardi, Caledonia jsou jen někteří z výrobců golfového vybavení, kteří mají celosvětovou pověst.

Golfové hole Titleist jsou jedny z nejuznávanějších a nejznámějších holí v golfovém světě. Společnost Titleist má dlouhou historii a na trhu si vybudovala pozici předního výrobce golfového vybavení.

Špičkové golfové hole. Golfové ikony – Mizuno, Titleist, Callaway

Jednou z nejlepších značek vyrábějících golfové hole je japonská společnost Mizuno. Výrobky Mizuno jsou určeny především pokročilým hráčům, kteří již udělali své první golfové krůčky. Golfové hole Mizuno, stejně jako golfové hole Ping, jsou odolné, mají dlouhou životnost a jsou konstrukčně zdokonalené do posledního detailu. Značka se vyznačuje naprostou profesionalitou. Sortiment produktů Mizuno je velmi široký – japonský výrobce vydal dřeva, hybridy, irony, puttery i kompletní golfové sety. Japonské golfové hole Mizuno jsou velmi oblíbené. Můžeme vyzdvihnout několik předních řad, včetně ironií JPX 921 Hot Metal, které využívají technologii Chromoly – nahrazují nerezovou ocel chrom-molybdenovou ocelí. Vlajkovou lodí řady holí Mizuno jsou turistické hole Woody ST200. Tyto golfové hole s proměnlivou tloušťkou líce z maragingové oceli se vyznačují vysokou mírou odpouštění a přesností úderů na golfovém hřišti.

Golfové hole Mizuno jsou známé svým vynikajícím zpracováním a použitím vysoce kvalitní japonské oceli, což jim dodává zvláštní prestiž a výjimečný výkon na golfovém hřišti. Mizuno je uznávaná značka s dlouhou tradicí výroby vysoce kvalitního golfového vybavení.
Na druhé straně golfové hole pro pokročilé i začátečníky nabízí značka Callaway. Z hlediska prodejů je v současnosti největším výrobcem golfových holí na světě. Golfové hole Callaway dosahují velké rychlosti golfového míčku díky inovativní technologii Jailbreak. Poprvé byla představena v přední řadě značky Callaway, Great Big Bertha Epic. Není to však jediná technologie, kterou výrobce používá. Callaway Irony vylepšuje systém 360 Face Cup, což se promítá do dalších úderů míčku na golfovém hřišti.
Další světoznámou golfovou značkou je Titleist. Nabízí jak golfové hole, tak další golfové vybavení. Především je však ikonou mezi výrobci golfových míčků. Golfové hole Titleist si vybírají nejlepší golfisté na světě. Jak ironie tohoto výrobce, tak řada dřev a driverů Titleist Speed se vyznačují velkou mírou odpouštění a maximální rychlostí. Existuje důvod, proč jsou golfové hole Titleist známé a respektované po celém světě.

Nejlepší puttery a další – Scotty Cameron, TaylorMade, Bettinardi, Caledonia

Scotty Cameron je další přední značkou golfového vybavení, která se však specializuje na výrobu putterů. Puttery jsou golfové hole, které se na první pohled svou konstrukcí výrazně liší od ostatních holí. Slouží ke hře na greenu a ke kutálení golfového míčku naplocho směrem k jamce, aniž by ho vyrážely do vzduchu. Je to důležitá golfová hůl a používá se minimálně jednou na každé jamce. Scotty Cameron nabízí puttery jak v klasickém designu, sérii Special Select, tak ve zcela futuristickém designu, Scotty Cameron Pfantom X. Výrobce se postaral o to, aby každá signature golfová hůl Scotty Cameron zapůsobila na hřišti nejen svou funkčností a výkonem, ale také vytříbeným vzhledem a pravidelně aktualizovaným designem.

Puttery Scotty Cameron jsou jedny z nejlepších putterů na golfovém trhu. Tato značka má neuvěřitelnou pověst a uznání mezi profesionálními i amatérskými golfisty po celém světě. Existuje mnoho důvodů, proč jsou puttery Scotty Cameron považovány za nejlepší ve své třídě.
Další skvělá značka, TaylorMade, vydává puttery, ale ne jen tak ledajaké. Vlajková loď značky, technologie Twist Face, způsobila revoluci v dřevěných, driverových a hybridních putterech a je to jen jedna z řady technologií, které TaylorMade používá. High-tech puttery vyrábí také německá značka Caledonia. Každou golfovou hůl od tohoto výrobce lze v každém prvku personalizovat. Caledonia klade důraz na roli, kterou putter golfové hole ve hře hraje, a na její vliv na výsledek. Tento názor sdílí i Bettinardi, další špičková značka mezi golfovými holemi. Nabízí puttery navržené a vyrobené s maximální péčí a zároveň za rozumné a dokonce výhodné ceny, často nižší než u golfových holí konkurence. Kompletní sortiment putterů je k dispozici na adrese:
Golfchampion.cz

 

Reklama

Líbil se Vám článek?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PřihlaSte se k odběru našeho newsletteru