Děkujeme našim VIP partnerům za podporu

Hořehledy logo 2
Horydoly logo 2
19. jamka logo 2
Moderní technologie měly obrovský vliv na vývoj a zdokonalení golfové hry. Mezi nejdůležitější golfové technologie patří pokročilé radarové a senzorické systémy, které poskytují přesné údaje o rychlosti, rotaci a trajektorii míčku.

Puttingové golfové podložky, golfové radary, golfové simulátory, systémy pro trénink puttování – vše, co potřebujete pro indoorový trénink

Přemýšleli jste, jak trénovat puttování v zimě? Golf je disciplína tří ročních období, ale pro milovníky greenů je to stále příliš málo.

Víte, kolik je parametrů pro pohyb hole a let míčku? Souhlasili byste s tím, že co lze změřit, to se lze pokusit zlepšit?

Putt nebo švih – co je důležitější?

Věděli jste, že golfové statistiky říkají, že téměř polovina úderů na golfovém hřišti je provedena putterem? Během této části hry, kdy je vítězství na dosah ruky, se stává, že se míček zastaví několik centimetrů od jamky.

Pravděpodobnost takových situací můžete snížit automatizací odpalu. Automatizace pohybů vyžaduje cvik. Ty lze provádět na podložkách. Golfové puttovací podložky mají gelový podklad, který při úderu holí klade stejný odpor jako trávník. Mají přesně vyměřená místa, kde se míček musí zastavit, aby zapadl do jamky na greenu.

Kompletní sortiment golfových podložek je k dispozici v golfovém obchodě Golfchampion.

Oba aspekty, puttování i švih, jsou v golfu stejně důležité, protože puttování je zodpovědné za skórování na greenu, zatímco švih je klíčovým prvkem při vytváření síly a přesnosti při úderech.

Dobrý den, zde země, nebo golfový radar

Golfovým radarem lze měřit 25 parametrů pohybu hole a míčku. Mohla by se mezi těmito hodnotami skrývat odpověď na otázku, co jediné je třeba zlepšit, abyste dosáhli lepší hry?

Golfové radary lze používat na hřišti i v interiéru. Aby byly tréninkové podmínky spolehlivější, nastavují se parametry jako rychlost a směr větru a nadmořská výška hřiště.

Golfové radary jsou pokročilé nástroje, které golfistům pomáhají analyzovat různé aspekty jejich hry.

Úspěšné prostředí nebo systémy pro trénink puttování

Každé z tréninkových zařízení umožňuje zlepšit váš herní styl. Použití systému pro trénink puttování vám dává mnohem větší výhodu, protože můžete hrát na podložce s valivým odporem, která napodobuje green. Putovací zrcadlo vám pomůže rozvíjet rovný zpětný švih a míření s putterem. Sada branek nebo odpališť vám pomůže zvládnout posílání míčku po stanovené trajektorii.

S podložkami pro puttování mají golfisté možnost efektivně trénovat puttování i v pohodlí domova.

Golfový obchod Golfchampion.cz

Reklama

Líbil se Vám článek?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PřihlaSte se k odběru našeho newsletteru