Děkujeme našim VIP partnerům za podporu

Hořehledy logo 2
Horydoly logo 2
19. jamka logo 2
Foto: archiv redakce

TepliceCARD nabízí slevu na golf v resortu Barbora. A atraktivní pobyt pro celou rodinu!

TEPLICE Čerstvou novinku představila společnost VisitTeplice. Jedním z benefitů karty pro návštěvníky města a regionu je i sleva na golfové fee a produkty partnerského golfového resortu v Oldřichově u Duchcova.

Turistická karta TepliceCARD vyjde na 360 korun, nabízí přitom vstupenky a jízdenky v hodnotě 580 korun. Kromě toho její držitel dostane pětisetkorunovou slevu na ubytování v hotelu Prince de Ligne a dvousetkorunovou slevu na poplatky a produkty Golf resortu Barbora.

Barbora je jen pět kilometrů západně od lázeňského města, z Prahy je to jen o devadesát kilometrů dál – a v oblíbené turistické destinaci Drážďanech jste za dalších 76 kilometrů. Hřiště má tradici už od roku 2001, jako osmnáctijamkové funguje od roku 2011, o dva roky později bylo přebudováno s parem 72. Součástí hřiště je i tréninkový areál a restaurace. Golfový areál má podle hodnocení na Googlu slušný rating 4,5. Denní fee vyjde na 900 korun, o víkendech a svátcích o dvě stě korun více.

Dvousetkorunová sleva pravděpodobně nebude hlavním motivem cesty do Teplic, je to ale dobrý tip na pobyt, i pro celou rodinu. Nejenom kvůli historickému lázeňskému městu, ale také řadě atraktivních výletů do okolí, které v rámci svých balíčků nabízí VisitTeplice. Za rodinnou variantu TepliceCARD zaplatíte 1110 korun a dostanete ji v turistickém centru VisitTeplice  v Dlouhé ulici nedaleko Zámeckého náměstí.

Reklama

Líbil se Vám článek?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PřihlaSte se k odběru našeho newsletteru