Děkujeme našim VIP partnerům za podporu

Hořehledy logo 2
Horydoly logo 2
19. jamka logo 2
Foto: PilsnerGolf Resort Hořehledy

HOŘEHLEDY Golf vás i vaše děti baví, ale přesto si chcete užít „svoje“ prázdniny, ale nechcete, aby potomci během léta ztratili hráčské dovednosti? Nebo naopak chcete využít toho, že nechodí do školy, aby se na greenu něco naučili? Západní Čechy jsou v tom případě ideální cíl!

Práci s mládeží má mezi svými hlavními cíli PilsnerGolf Resort Hořehledy už od roku 2006. O osm let později se brdský golfový klub zapojil do projektu České golfové federace Se školou na golf. „Od té doby intenzivně spolupracujeme s okolními školami, ve kterých každý týden vedeme golfové kroužky a vozíme děti v rámci výuky i na hořehledský green,“ říká Martin Kopčák, generální manažer PilsnerGolf Resortu Hořehledy.

To je hodně silné doporučení, proč vaše ratolesti svěřit právě zdejšímu týmu. Na letošní prázdniny mají připravené hned tři programy, jak se děti mohou do golfu zapojit.

Jednou z nich jsou celoroční dětské tréninky, které probíhají pro začátečníky v pondělí a v pátek podvečer a pro pokročilé navíc i v sobotu. Cena pro děti členů golfového klubu jsou dva tisíce korun za rok, nečlenové zaplatí dvojnásobek. Nemyslíte, že je to pěkně sympatická cena za zhruba sto hodin tréninku?

Od letoška v Hořehledech k rozvoji dětí používají i pokročilé technologie jako online tréninkový deník.

Devátý Pinďa Cup už běží

V pondělí 13. července v resortu na Alfrédově odstartoval devátý ročník dětské tour Pinďa Cup. V pondělí 20. července se hraje na Darovanském Dvoře, další turnaj proběhne po týdenní přestávce 3. srpna v Golf Resortu Greensgate Dýšiná a finále se bude konat v pátek 28. srpna v Hořehledech.

„Pravidelné tréninky jsou sice zárukou neustálého zlepšování golfové hry, ale teprve v rámci turnaje se děti naučí správné golfové návyky,“ vysvětluje hořehledský šéf Martin Kopčák.

Pinďa Cupu se můžou zúčastnit děti bez omezení věku i bez držení handicapu – a neplatí se žádný poplatek. Právě tak ostatně tradice vznikla, vymyslela ji dvojčata Blažkova. „Holky si samy prošly tím, že nebylo kde hrát, aniž by měl člověk buď hendikep nebo dal pár tisícovek za různé tour. Tak jsme se domluvili s okolními hřišti a vznikla Pinďa Cup,“ vysvětluje Martin Kopčák.

Tábor na konci prázdnin

Od středy do soboty posledního srpnového týdne v Hořehledech pořádají letní dětský tábor pro začátečníky i pokročilé. Čtyřdenní pobyt vyjde na 4200 korun.

Děti čeká trénink dlouhé i krátké hry, soutěže v puttování, golfová etiketa, ale i základní angličtina, především golfová.

Nebojte se, že by to vaše děti nebavilo, zvlášť, pokud zatím s golfem nemají zkušenosti. Program má i spoustu negolfových aktivit – kromě ranní rozcvičky, která k táborům patří, na děti čeká celotáborová hra, bohatý večerní program i výlety po okolí.

Bydlet budou děti ve tříhvězdičkovém hotelu Pod Kokšínem, který zajistí plnou penzi včetně svačin a pitného režimu. Samozřejmostí je i půjčování vybavení a volný vstup na hřiště, které je kousek od hotelu.

Reklama

Líbil se Vám článek?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PřihlaSte se k odběru našeho newsletteru