Děkujeme našim VIP partnerům za podporu

Hořehledy logo 2
Horydoly logo 2
19. jamka logo 2
Foto: Pixabay

Jak uspěje Woods a kdo vyhraje v Dubaji?

PRAHA Dneškem startují tři velmi zajímavé golfové turnaje a HrejGolf.cz bude mít znovu přímého účastníka na jednom z těchto klání.

Zatímco evropská golfová „tour“ zůstává v Arábii, série americké PGA Tour se nyní soustředí na turnaj Farmers Insurance Open na legendárním Torrey Pines.  Zde se vůbec poprvé v novém roce objeví i legendární Tiger Woods. Ikona světového golfu má z turnaje sedm vítězství, i když to poslední už bylo v roce 2013, tedy sedm let staré. Největší starostí má ale hráč podle většiny golfových zpravodajských serverů s tím, s jakou značkou driveru bude hrát. Web PGA Tour se ovšem ptá, zda se zde Woodsovi podaří zvítězit na profesionálních turnajích nyní už po osmdesáté třetí?

European Tour zůstává v „poušti“

To turné European Tour pokračuje v zemích Arabského poloostrova další zastávkou. Po Abú Dhabí to bude tentokrát Dubaj. Už 31. ročník turnaje Omega Dubai Desert Classic se bude hrát, pro milovníky statistik – po devětadvacáté, na hřiště Emirates Golf Clubu. Z něj přineseme díky zpravodaji HrejGolf.cz Janu Lodlovi vlastní zpravodajství. Kromě loňského vítěze Brysona DeChambeaua se v poli hráčů objeví také vítězové předchozích ročníků, a to Danny Willett a Sergio García, kteří zvítězili v roce 2016 a 2017. Aktuální pořadí hráčů na turnaji zveřejňuje server European Tour. Lukáš Vincent, expert HrejGolf na sázení, ovšem favorizuje jiné hráče, než kteří jsou uvedeni v předchozím odstavci. V textu Kaymer se vrátí na výsluní si proto pročtěte podrobnosti.

V ženském nejvyšším světovém turnajovém kolotoči právě probíhá turnaj Gainbridge LPGA. Na něm startuje i nejúspěšnější česká golfistka Klára Spilková. Mimochodem – na okruhu LPGA je druhým rokem a je ve statistikách je také vedena jako někdejší nejmladší hráčka historie tohoto turnajového okruhu. Fanoušci golfu mohou turnaje sledovat na sportovním kanále Golf Channel.

Reklama
Golfové hole z online obchodu Golfchampion.cz

Líbil se Vám článek?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn
Golfové servis a opravy z golfchampion.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PřihlaSte se k odběru našeho newsletteru