Zprávy
Lukáš Vincent

9 golfových vtipů proti kovidu

Pandemie covidu-19 pomalu zastavuje život v Česku na všech frontách a ve výhledu věcí příštích i leckterý vtipálek má ponuřejší náladu. A protože dostat se v těchto dnech na golf může být poměrně velký logistický problém, rozhodli jsme se tyto dvě věci ‒ golf a humor ‒ spojit a před víkendem vás pobavit devítkou vtipů z golfového prostředí.

Přečíst článek »
Lukáš Vincent

Budoucnost golfu je spíš chmurná

Vláda už zase vyhrožuje lockdownem. Po jarní stopce je to pro golf další špatná zpráva, na druhou stranu díky první vlně už víme, že právě díky tomu, že jde spíš o individuální sport venku, úplného zákazu se asi bát nemusíme. Ale co čeká golf ve vzdálenější budoucnosti tváří tvář současným hrozbám?

Přečíst článek »
Lukáš Vincent

Nevíte co s penězi? Dejte je za hole!

Pořád si stojíme za tím, že golf je finančně velmi dobře dostupný sport. A jestli ho chcete hrát, nemusíte být rozhodně žádný milionář. Pokud ale se vám v noci na dnešek zdálo sedm čísel, která si zítra vsadíte a v neděli je vytáhnou ve sportce, možná se vám bude hodit pár tipů, jak tyto „tvrdě vydělané“ miliony utratit.

Přečíst článek »
Pavel Daniel

Volný pohyb venku se v ČR odkládá. Zatím do 11. dubna

KRÁTKÁ ZPRÁVA (30. 3. 2020) Omezení volného pohybu po celé ČR vláda dnes prodloužila do 11. dubna 06:00 hod. Opatření omezující volný pohyb se dle vlády nevztahuje na cesty do zaměstnání, na nezbytné cesty za rodinou nebo osobami blízkými, cesty k obstarávání základních životních potřeb, do zdravotnických zařízení, dobrovolnickou či sousedskou výpomoc, na pobyty v přírodě nebo parcích a pro účast na pohřbech.

Přečíst článek »

Golf nakonec skončil v karanténě

KRÁTKÁ ZPRÁVA (16. 3. 2020 14:55) Od půlnoci vláda vyhlásila karanténu a tím padla možnost zahrát si individuálně golf. „Zavřeli jsme celý areál,“ napsal nám hned ráno Jan Štaidl, manažer Golf Clubu Poděbrady. Podobně během dne reagovaly všechny kluby. Odpoledne zveřejnila ČGF na svém webu aktualizované stanovisko, které potvrzuje, že golfový život se zastavil až do doby, kdy bude karanténa ukončena. Zatím ji stát vyhlásil do 24. března.

Přečíst článek »
Zdeněk Fekar

Koronavirus není důvodem k omezení golfu

AKTUALIZOVÁNO Vláda od dnešní osmnácté hodiny zakazuje všechny kulturní i sportovní akce s účastí více než 100 lidí. Dotkne se to i zahájení golfové sezóny? Česká golfová federace o tom bude rozhodovat příští úterý. Kluby plánují otevření hřišť bez omezení a ze zdravotního pohledu není důvod k omezování jejich provozu.

Přečíst článek »

Potvrzeno ČGF: hráči golfu nejsou omezeni v individuální hře

KRÁTKÁ ZPRÁVA (13. 3. 2020 9:55) Od našeho úterního článku k tématu koronaviru se hodně změnilo, vláda včera vyhlásila nouzový stav. Zakázány jsou tak akce s účastí od 30 lidí.  Česká golfová federace v pátek ráno vydala právní stanovisko, které potvrzuje, že individuální hry golfových hráčů se přísná opatření netýkají. Za HrejGolf.cz připomínáme, že pohyb je důležitou součástí prevence 🙂 Držte se a hezký golf!

Přečíst článek »

Hořehledy reagují na zavření škol golfem zdarma pro mládež

KRÁTKÁ ZPRÁVA (10. 3. 2020 17:25) PilsnerGolf Resort Hořehledy v reakci na dnešní rozhodnutí vlády a možné komplikace pro fungování golfových rodin až do odvolání uzavření škol nabízí  hru zdarma pro všechny děti a mládež do 18 let včetně, pokud přijdou hrát společně se starším doprovodem.

Přečíst článek »