Děkujeme našim VIP partnerům za podporu

Hořehledy logo 2
Horydoly logo 2
19. jamka logo 2
Graf: HrejGolf.cz, Google Analytics

PRAHA Bez týdne to bude přesně rok, kdy jsme oficiálně oznámili začátek vydávání magazínu HrejGolf.cz. Dneska oznamujeme přechod do zimního spánku ‒ a zdaleka nejenom kvůli koronaviru.

Magazín jsme vymýšleli s Pavlem Danielem dlouhé měsíce, loňský říjen a listopad jeli ve slepém režimu a 2. prosince jsme slavnostně dali světu vědět, že existujeme. Bral jsem to jako fifty:fifty projekt, jak jsme se hned na začátku coby parťáci domluvili.

Nápad vydávat magazín o golfu pro širší, i laickou veřejnost, mi dával smysl ‒ sport trpí špatným obrazem, který o něm lidí mají, přitom se na greenech pohybují zajímaví a přátelští lidé. Pro mě to bylo něco nového a u mého společníka jsem v časopise viděl naplnění jeho profesní i sportovní kariéry.

Graf: HrejGolf.cz, Google Analytics

Skutečnost ale byla jiná. Naše představy se rozcházely čím dál víc a na začátku června jsme se definitivně rozloučili. Snažil jsem se i přes personální oslabení pokračovat v rozdělané práci. Na grafu čtenosti ty dvě etapy rozděluje červená čára. Mám radost, že se podařilo otočit trend čtenosti správným směrem.

Ale nestačilo to. Zatím by se HrejGolf.cz bez dotací z jiného podnikání neuživil. Proběhla i nějaká jednání s případnými novými majiteli, nejperspektivněji to vypadalo s jedním specializovaným vydavatelstvím, ale nakonec z dohody sešlo.

Za stávající situace mi přijde rozumnější vydávání magazínu přerušit. Možná jenom dočasně, pokud se povede najít silného partnera, který se na něm bude spolupodílet, nebo vydávání úplně převezme.

Všem čtenářům, autorům i obchodním partnerům děkuju za spolupráci a všem golfistům přeju hezkou hru! Buďte všichni zdraví a v pohodě,

Zdeněk Fekar, vydavatel

Reklama

Líbil se Vám článek?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PřihlaSte se k odběru našeho newsletteru