Děkujeme našim VIP partnerům za podporu

Hořehledy logo 2
Horydoly logo 2
19. jamka logo 2
33 nových golfistů společně poobědvalo v restauraci Pod Kokšínem / Foto: archiv redakce

Poslední zářijová neděle v Hořehledech zrodila 33 nových golfistů

HOŘEHLEDYNedělní turnaj na devět jamek byl finálovou zkouškou pro pětatřicet hráčů, kteří letošní léto absolvovali golfové tréninky zdarma. Do cíle jich dorazilo úspěšně třiatřicet, což jim vyneslo vytouženou zelenou kartu.

Golfové tréninky zdarma pro Kokšíňáky, obyvatele jižního Plzeňska, po loňské premiéře pořádal letos PilsnerGolf Resort Hořehledy každou sobotu od 13. června do 26. září. Na první trénink dorazilo čtyřicet zájemců, během celého kurzu neklesl zájem pod osmadvacet hráčů. „Nadšení našich sousedů nám každou sobotu vyráželo dech. Celkem jsme zvládli odtrénovat 466 člověkohodin,“ hlásí Martin Kopčák, šéf hořehledského rezortu.

Akce se konala s podporou okolních měst Spálené Poříčí a Blovice a pod záštitou České golfové federace a projektu Bav se golfem. „Během setkávání jsme se zaměřovali na veškeré atributy golfové hry, stejně jako na pravidla, pohyb po hřišti, chování i nepsanou etiku a etiketu. Bylo skutečně úžasné pozorovat, jak se první nesmělé pokusy mění v krásné ladné rány a jak se tvoří nová přátelství, která se při hře na hřišti prohlubují,“ přibližuje Martin Kopčák.

Foto: 6× PilsnerGolf Resort Hořehledy

Reklama

Líbil se Vám článek?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PřihlaSte se k odběru našeho newsletteru