Děkujeme našim VIP partnerům za podporu

Hořehledy logo 2
Horydoly logo 2
19. jamka logo 2
Foto: Vlastimil Mette

PRAHA Dnes vám prozradíme výherce fotosoutěže, kterou jsme vyhlásili koncem dubna. Žebříček jsme sice, podle pravidel, nesestavovali, pokud bychom ale měli určit absolutního vítěze, byla by to fotka psa hlídajícího golfový míček, kterou nám poslal Vlastimil Mette.

„V každé soutěži je těžké vybrat vítěze, pokud nejde o měřitelné výkony. Shodli jsme se ale na tom, že pes-golfer by si zasloužil první cenu, kdybychom ji v podmínkách soutěže měli,“ říká Zdeněk Fekar, vydavatel magazínu HrejGolf.cz.

Soutěž jsme vyhlásili společně s PilsnerGolf Resort Hořehledy a outdoorovým magazínem Horydoly.cz. Právě díky golfovému partnerovi můžeme odměnit čtyři oceněné fotky tisícikorunovým poukazem na pobytový balíček v Hořehledech.

Už jste asi napnutí, kdo že vyhrál? Nebudeme to prodlužovat. Kromě již zmiňovaného Vlastimila Mette je to Sabina Štaubertová, která nejvíc vystihla golfovou atmosféru v období koronavirové pandemie (v polovině května jsme vydali rozhovor se Sabinou). Třetí odměněnou autorkou je instagramová uživatelka @keepcalmcz, která nás dostala příkladnou péčí o golfové hřiště a čtvrtým výhercem je František Boudný za rouškovou procházku po pražské Kampě.

Všechny fotografie najdete v galerii ‒ těmi výherními začínáme. Obrovské díky posíláme všem účastníkům soutěže, vítězům blahopřejeme a brzy se můžou těšit na e-mail s voucherem do Hořehled. Přestože první cena v oficiálních pravidlech soutěže není, pan Mette dostane jako bonus sadu golfových míčků s logem našeho magazínu. A všechny vás srdečně zveme do Brd, kde najde sportovní vyžití i romantický relax úplně každý: přečtěte si ještě jednou naše tipy na prodloužený pobyt ‒ připomínáme, že 10% sleva na nabízené pobytové balíčky pro naše čtenáře stále platí.

Foto: Vlastimil Mette, Sabina Štaubertová, @keepcalmcz, František Boudný (2×), Zora Šimůnková, Kateřina Gucfová (4×), Petra Kubáníková a Tomáš Matoušek

Reklama

Líbil se Vám článek?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PřihlaSte se k odběru našeho newsletteru